| Tudoroiu_Alex_2001 a întrebat:

Am parul foarte rar subtire si a inceput sa cada, stie cineva un tratament ca sa opresc caderea si recresterea parului?

Răspuns Câştigător
| kiri11 a răspuns:

Uleiul din nuca de cocos si produsele din gama vivese senso duo happy. Citeste mai multe despre.

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Dacă ești predispus la calviție, nu prea o sa te ajute nimic, poate doar șamponul Alpecin care e special conceput pentru așa ceva. Așa ca fuga la farmacie, nu mai aștepta.

| Violleta2022 a răspuns:

Probleme endocrinologice/hormonale.
Mergi la medic pentru invetsigatii, pana nu iti cade masiv si ramai chel.
Nu exista tratament daca nu se cunoaste cauza reala, de aceea trebuie investigata si gasita cauza.

| Samariteanul a răspuns:

La farmacie chiar poti gasi lucruri bune, daca te interesezi.Nimeni de acolo nu o sa te judece si o sa-ti dea un sampon lichid care o sa te ajute.

| kiri11 a răspuns:

Daca citesti mai multe informatii pe internet, referitor la produsele pe care ti le-am recomandat mai devreme, vei afla ca sunt indicate si persoanelor care au probleme de calvitie din cauza genelor (genetic) si chiar a celor carora le cad parul din urma unor afectiuni, boli, sau chiar stres. happy

| Dumitru_Mirela_1990 a răspuns:

Căderea părului este datorată deficienței de minerale în organism. Îți recomand: https://www.comenziforever.ro/......e-min-ID42 și un șampon foarte bun: https://www.comenziforever.ro/......mpoo-ID443