| Trolololol a întrebat:

Am parul mai cret si mai uscat si cum as putea sa-l fac sa fie drept si mai stralucitor? Am incercat cu balsam dupa ce ma spal cu sampon si nu a dat mari rezultate.

Sunt baiat

5 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Iti recomand Crema pentru stralucire Hegron http://www.atshopping.ro/product.php?id_product=184
Toate persoanele care au folosit-o au fost foarte multumite.

| anonima_4990 a răspuns:

Te dai cu tratament de la gerovital ala cu vitamine petrol si ulei de ricinlaughing
si il indrepti cu placa sau cu peria in timp ce te usuci

funda?

| GyeBaek a răspuns:

Du-te la coafor.

| KAMYTZU a răspuns:

Foloseste masca placenta de la calos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste sampon de la Clear apoi il indrepti cu placa dar nu ft tare sa nu arzi firele de par e cel mai simplu asa happy