| nataliam a întrebat:

Am parul mediu, pana la umeri, tuns filat si dupa ce il spal se rasuceste la varfuri. mi-ar placea sa imi fac niste bucle ca ale lui Britney Spears in videoclipul "From the bottom of my broken heart", poza aici: http://photos1.hi5.com/0028/718/770/kZZ8sT718770-02.jpg, nu se vad buclele prea bine, dar cred ca stiti ce vreau. Oare e nevoie sa intervina bigudiurile sau e de ajuns un ondulator? Si daca trebuie bigudiuri, de care? Sper sa nu ocoliti intrebarea! v-am pupat!

Răspuns Câştigător
| afrodita17 a răspuns:

Le faci cu ondulatorul, insa nu le lasi asa pentru ca (parerea mea, ar arata prea ''fixate''.nah ca nu imi gasesc cuvintele, insa sper ca intelegi ideea)... oricum, dupa ce le-ai facut cu ondulatorul, iti pui in palme putina ceara, sau spuma, si le masezi\strangi usor.(ca si atunci cand iti treci cu mana prin par )...asa ii dai o forma destul de placuta, zic eu. iar la sfarsit putin fixativ, si gata treaba, sper ca ai inteles ceva din raspunsul meu!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E de ajuns ondulatorul asa cred eu papa te pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca e de ajuns ondulatorul 0766546405 ma suni sa mi zici daca iese