| anonim_4396 a întrebat:

Am parul moale si pisicos, cum sa fac sa ii dau mai mult volum? E lung pana la umeri

5 răspunsuri:
| bl00ndutza_9824 a răspuns:

Perie rotunda mare cat mai mare in diametru si happy sa il tapezi si sal dai q fixativ si stawinking

| gossipgirl a răspuns:

Foloseste spuma pentru volum sau aplica la radacini fixativ pentru volum.
Iti recomand Taft Volume(e unu verde tongue).
Sau poti inceraca o tunsoare care ofera mai mult volum parului!
BYE`

| kitty_8919 a răspuns:

Uscal cu o perie pentru volum.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Folosește șampon, balsam, spumă pentru volum. Este utilă și o perie pentru coafat. Vârfurile le aranjezi cu puțină ceară de păr.
Pa, pa.

| SuperStar a răspuns:

Sfatul meu e sa aplici spuma pe radacinile parului(in acest timp stai cu capul in jos)si masezi usor. Apoi iti prinzi o coada in varful capului su stai cu ea minim 30 min. apoi te coafezi cum doresti.la mine a functionat. sper sa te ajute