| TrafiKCuJelEuCoLoraT a întrebat:

Am parul ondulat si nu imi prea place cum arata. Cum as putea sa il indrept sa sa il fac mai catifelat dar fara placa in primul rand. Ceva masti, balsame si samponuri. Plizz help!

Răspuns Câştigător
| traficanta a răspuns:

Incearca sampounul si balsamul de la Nivea pentru par dreptbig grin Si ceara de par, fixativ, si dupa ce te speli cand iti usuci parul poti sa-l indrepti cu uscatorul si peria big grin cu grija.si masti cu ulei de ricin, masline, ceva.