| Fundă25 a întrebat:

Cum as putea sa imi indrept parul fara a folosi placa? Mentionez ca este ondulat si plin de volum.

3 răspunsuri:
| Bobbless a răspuns:

Sincer colega mea a facut urmatorul lucru acu un an si ceva si 9 luni nu si-a pus placa nici macar la varfuri dupa ce se spala pe cap plus ca nu ai nici volum...par drept drept...e simplu te duci la coafor si le spui ca vrei indreptare permanenta, ei o sa te dea cu o solutie dupa care iti spala parul. apoi iti dau cutiuta acasa si la nu stiu ce interval de timp te dai si tu inainte de spalare.dar e o problema.trebuie sa nu ai parul vopsit altfel nu`si face efectul

| Bobbless a răspuns:

Parerea mea ar fi sa nu il indrepti acum, e ft frumos parul indulat sau cret... e cel mai dragut cind o fata are asa par, acu doar il poti avea. dupa ce te maturizezi ti se indreapta singur, si o sa-ti para rau ca nu l-ai lasat asa cum era el

| herbalist a răspuns:

Nus sa iti raspund la intrebare dar si eu sunt in aceeasi situatie ca si tine si te as ruga sa imi zc si mie ce raspunsuri ai aflat:*