| AmYnAaa a întrebat:

Am parul saten inchis spre brunet si tin cont ca nu m-am vopsit niciodata dar vreau sa am parul un saten deschis spre blond sau macar un saten totusi mai deschis. Ce trebuie sa fac pentru a avea un saten deschis? P.S : Nu ma decolorez... nu vreau sa imi distrug parul

1 răspuns:
| iDangerous a răspuns:

Nu cred că ai altă soluţie înafara decolorării pentru că tu vrei să îţi deschizi nuanţa părului. Dacă foloseai o culoarea mai închisă decât cea pe care o ai acum nu era nevoie să apelezi la decolorare.