| Bibuk a întrebat:

Am pirce in limba de 2-3 zile nu ma doare deloc pot manca putin cu dificultate inca nu m-am acomodat cu el dar am o chestie alba pe toata suprafata limbii... nu ma jeneaza dar arata urat cum scap de ea? si de ce a aparut m-am infectat?

4 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

O vizita la un medic specialist cred ca ar rezolva problema.

| DE3a94 a răspuns:

Ai limba alba sau ai ceva pe limba alb? daca ai limba alba, poate fi din cauza antibioticelor sau din cauza deshidratarii... si eu am avut limba alba dar pe zi ce trece revenea la normal ...cineva mi-a recomandat sa fac gargara cu apa si sare si a mers acu nu mai am probleme! sper ca am putut fi de folos :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste candidawinking cel mai bine e sa te duci la medic sa iti prescrie ceva

| Bibuk explică:

Am limba albaa omume lu verde cum scap ziceti-
mi va rooooog