| maadaaa a întrebat:

Am si eu o intrebare(de fapt mai multe)
Care ati facut operatie la ochii(pentru miopie) am dioptrii mari(-4 si ceva, la un ochi) Acum port lentile de contact! As vrea sa stiu pentru operatie trebuie sa port o perioada ochelarii?(ca asa am auzit)Cam cat timp?(inainte de operatie?)sau cum se procedeaza! vreau mai multe detalii, va rog! multumesc!(rasp numai daca stiti:*

1 răspuns:
| Anca95 a răspuns:

Eu stiam ca te duci, te opereaza rapid pac-pac cu laserul si apoi esti ca noua big grin daca gresesc, contraziceti-mabig grin