| anonim_4396 a întrebat:

La o pereche de botine crem, deshise in fata, ce rochie se potriveste? Ce culoare si ce model. Tin sa precizez ca este pentru o nunta. Ms anticipat

7 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

O rochie scurta sau midi, stramta sau un pic larga in partea de jos, in ceea ce priveste culoarea, sa fie neagra, rosu, roz, verde.pentru mai multe informatii despre beauty, intra pe blogul meu, gasesti adresa la profilul meu de pe TPU. xoxo

| rebeca a răspuns:

O rochie neagra clar.Astfel o sa iasa si culoarea botinelor in evidenta mai mult.Ca si lungime cred ca ar fi ok pana deasupra genunchilor. Iar modelul ar trebui sa il alegi tu in functie de formele corpului.Nu conteaza ce e la moda sau ce e frumos pentru alte domnisoare, conteaza ce iti sta bine tie si ce te avantajeaza.
Multa bafta si distractie frumoasa la nuntawinking

Răspuns utilizator avertizat
| sweety_1169 a răspuns:

Eu cred ca ar iesii in evidenta botinele cu o rochita neagra de seara scurta si cu un plic de aceeasi culoare ca botinelehappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai la botine crem...rochia ar trebui sa fiecam pana la pulpe(unde se formeaza de obicei celulita) de culoare deschisa de preferat crem sau alb...eu lucrez in domeniu...si dupa parerea mea...asta ar fi combinatia perfecta... sper ca iti este de ajutor raspunsul meu!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci, niste botine cam pana la glezna, dar deschise in fata, acolo la varf.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lila, bej auriu pentru rochie, la modele nu ma pricep pentru ca nu stiu cu ce ti-ar sta bine, daca ai 50 de kg 170 e ceva daca ai 154 c, si 76 kg este altceva.