| zambiriciu a întrebat:

Am nunta marticrying si nu stiu ce sa imbrac? adica normal rochie de seara dar ce culoare? crem sau alb se potriveste? nu o sa fiu ca o mireasa? CAM MULTE INTREBARIlaughing

Răspuns Câştigător
| TangerineP a răspuns:

Hello! nu vei arata ca o mireasa, ba dimpotriva.culorile pale sunt la moda)doar nu o sa te imbraci intr-o rockie lunga cu voaluri si toate cele)))poti sa ii asortezi niste margele sau bratari masive sau dimpotriva finute si sweet)sau poti opta pentru o rochie simpla neagra pe corp si sa-i asortezi niste bijuterii dragalase:un colier lung cu pandantiv sau niste margele, o esarfa eleganta in par poate)sunt sigura ca iti vei gasi ceva pe gustul tau; D
pa pa

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Eu zic sa iei o rochie mai inchisa la culoare. Uite niste modele:
http://www.google.ro/......tp?/search
http://www.starshiners.ro/......ochii.html
http://www.3suisses.ro/......43259.html
Distractie placuta!

| Rossey a răspuns:

Negru este de seara.Sau un albastru inchis.

| GatitulMiresei a răspuns:

La nunta numai mireasa poarta alb.
Daca esti invitata la o nunta si ai de gand sa porti o rochie alba, alege accesorii colorate. De exemplu pantofi, poseta, o centura, esarfa, bijuterii, sau un sacou.

| PinkStyle a răspuns:

Eu as zice sa fie cu doua culori happy un alb si poate un albastru sau un roz pal. nu stiu e doar parerea mea happy >big grin

| Corina_2584 a răspuns:

1. mai toate culorile : verde, rosu, galben, roz, mov, portocaliu, negru etc.
2. eu as alege crem.
3. eu zic sa iti iei alta culoare la rochie, sa sara in evidenta doar mireasa, ca asa e frumos! :*
Funda?batting eyelashes