| Cristina_Neacsu_1994 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru coafeze sau cineva care sa stie sigur cat m-ar costa coafura din videoul de mai jos si daca se poate realiza in Braila?
Acesta este link-ul: https://www.youtube.com/watch?v=Ujl6m9hNzLY

Răspuns Câştigător
| BlackKittyCat a răspuns:

Nu sunt coafeza dar din experienta mea pot sa -ti spun ca e o coafura ieftina (aprox 50-70 lei ) ce se poate realiza si in Braila. Funda? Am si eu o rugaminte intra la mine pe blog :girlsthingssg.blogspot.com

| anonim_4396 a răspuns (pentru BlackKittyCat):

Oribil blogul

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Asta e coafură de mireasă, te măriti?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu esti in poză? Sarut mîna