| sweet_girl_carmen a întrebat:

tratamentul cu tinctura de propolis si mibazon ajuta la cosuri? are efect tratament? unde pot gasi mibazon? cat costa? va multumesc!

7 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Mibazon este un unguent antibiotic pentru animale.Se gaseste la farmaciile veterinare.Nu cred ca este potrivit pentru fata.Intreaba un specialist.

| Buttercup30 a răspuns:

Da mibazonul se dadea la vaci parca thinking
da tinctura de propolis nu cred ca e buna pentru ca e foarte cocentrata.
eu optez pentru skinoren :d

| Madalaina a răspuns (pentru Buttercup30):

Gresit. Tinctura de propolis e foarte buna. Usuca si dezinfecteaza. Se mai zicea ca ingalbeneste tenul sau ca l-ar arde. Nu e adevarat. Aceasta ajuta pentru a-ti disparea semnele sau in caz ca nu ai sa nu iti ramana dupa ce iti trec cosurile cu mibazon.

| s4a a răspuns:

Mibazonul este eficient. Iti recomand si un unguent cu galbenele si aloe vera.

Răspuns utilizator avertizat
| lovestory14 a răspuns:

Mibazon se gaseste la farmacia veterinara si da ajuta la disparitia cosurilor si daca iti dai doar cu mibazon in fiecare seara inainte de culacare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu daca e bun pentru u asa ceva
. dar incearca crear skin de la avon. e 12 lei si daca iti dai cu el o data pe zi timp de o saptamana nu vei mai avea probleme cu cosurile.eu am incercat si merge