| Gabiii a întrebat:

Ce credeti despre tratamentul cu tinctura de propolis si mibazon?
Este intr-adevar bun pentru cosuri? A mai folosit cineva acest tratament? Va rog sa-mi ziceti si mie daca la voi a avut efect!

2 răspunsuri:
| roxanik_5050 a răspuns:

Nu am incercat eu dar o prietena de-a mea a incercat sa da are efect dar nu elimina toate cosurile.totusi incearca poate tu ai alt fel de ten si tie iti trec.succes
fundita?

| An0nYmA a răspuns:

Da,am folosit propolis de la un vecin apicultor! este foarte bun! chiar iti recomand sa-l folosesti!