| Artist03 a întrebat:

Am sinii destul de dezvoltati trebuie sa port sutien sau bustiera.Dau funda

Răspuns Câştigător
| FemeiaPisică a răspuns:

Cele mai comode sunt bustierele cu burete deoarece se mulează. Dar, poţi purta şi sutien, dar o să îţi fie puţin mai incomod.

5 răspunsuri:
| LifeIsColour a răspuns:

Hei,eu pana anul trecut am purtat numai bustiera,asta pentru ca mi se parea destul de comoda si nu am sanii foarte mari,ii am de marime medie.Tu,avand sanii dezvoltati, ar fi mai bine sa porti bustiera, iar daca porti sutien poarta fara burete, pe langa faptul ca vor parea imensi, o sa te si incomodeze.

| lBroken69 a răspuns:

Depinde de vârsta pe care o ai.
Dacă porţi sutien de la 13-14 ani, pe la vârsta de 25-30 de ani, o să îţi atârne sânii, ca să zic aşa.

| nicoalusoby a răspuns:

Sfatul meu este ca la inceput sa porti bustiere. dupa ce te obisnuiesti cu ele poti sa porti sutiene care sunt putin incomode.)

| adynutza30 a răspuns:

Bustiera este cea mai recomandata fiindca este mai comoda.

| Artist03 explică:

Am12ani