| meowlis a întrebat:

Am un majorat cat de curand si as dori sa port blugi stramti bleumarin cu o camasa in carouri albastru cu gri. Am parul mediu si carliontat. Aveti vreo sugestie pentru par?

Răspuns Câştigător
| GeorgianaDiaconu a răspuns:

NU TE DUCE LA SALON!laughing am vazut un raspuns in care te provoca sa faci asta.Este o mare prostie, te va face "NASA" gata pentru nunta, cu sclipici si un coc cu niste macaroane pe langa.Da-te acasa cu putina spuma in el, iar in loc de camasa aceea pe care doresti sa o iei, cumpara-ti o camasa din aceea cu un guler din "margele" pe culoare alba sau neagra.Vei fi super, si niste pantofi de lac.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Pentru un asemenea eveniment merita sa mergi la un salon.

| Otilia_Hrituc_1999 a răspuns:

Ti-l poti indrepta, dar poti sa te duci si la un salon, sa ti-l faca. Funda te rog?