| LasaNumele a întrebat:

am nevoie urgent de o parere! Astazi am un majorat si nu stiu cum sa ma imbrac. m-am gandit la : tenesi albi scurti, blugi albastru inchis, camasa rosie cu maro si alb in carouri si papion de aceeasi culoare cu camasa (rosul este unul spre visiniu )?
P.s inca o intrebare : Merge la camasa in carouri papion?

5 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Bună!
Să zicem că ar fi ok această combinație.
O zi plăcută!
Să petreci frumos!

| katherine1336 a răspuns:

Blugii nu merg cu camasa, pentru ca este cu rosu, maro si alb iar ei sunt albastru inchis. Ia-ti niste pantaloni negri, tenesi negri sau bocanci si papionul sa fie simplu, dar sa fie ok culoarea sa se potriveascaa, sa nu fie verde sau roz papionullaughing

| LasaNumele explică (pentru katherine1336):

Papionul este culoarea camasei si tenesii sunt albi si au linia de pe cauciuc rosie. eu zic ca e bine. as incerca camasa alba. dar nu pot sa o tin in pantaloni ca daca intrec masura la baut iasa toata din pantaloni si arata urat. camasa asta nu o bag in pantaloni

| lauramaria2702 a răspuns:

Mie mi se pare super OK cum te-ai gandit sa te imbraci...totusi ar fi fost mai bine daca tenesii nu ar fi albi, ci rosii sau negri. Oricum arata bine outfit-ul pe care l-ai ales.

| Elena20022903 a răspuns:

Da,merge,dar papionul trebuie sa fie o singura culoare!