| TrixLove a întrebat:

Funda! Help me! Imi spune-ti cateva tinute pentru un majorat. AM pe 10 septembrie un majorat. Am 14 ani si nu stiu ce as putea sa port si cum sa-mi prind parul. Help! Ceva mai deosebit. APp...sunt oarecum rockeritza si se va asculta si rock acolo si D'n'B si cred ca as vrea blugi, skateri si o camasa in carouri, dar e totusi majorat. Oare sa am ceva de schimb la mine? ( o rochita, ceva). Help!

Răspuns Câştigător
| DrummerDreams a răspuns:

Da ai putea sa iti eu o rochita cu tine pentru ca eu cred ca toate fetele vor veni in rochite. Incearca sa te uiti pe net si scrii rochii pentru majorat si iti va da acolo poze, vei gasi tu acolo ceva care iti place. Parul poti sa ti-l faci drept cu suvite ondulate sau il faci drept ti-l prinzi intr-o coada si coada o ondulezi. SUCCES!:*:*:*

2 răspunsuri:
| TrixLove explică:

Imi pare rau ca nu va pot da funda la aman2 big grin >big grin

| inger02 a răspuns:

Sincera sa fiu o rochita pentru ca te duci la un eveniment si rochita este tinuta perfecta o rochita rosie sau neagra ar fi minunat :X parul poti sa til faci cret cu putina spuma si fixativ.