| mariana9912 a întrebat:

Am vazut la o colega acest produs Getshape Beauty Eyes https://vitals.ro/getshape-beauty-eyes/ si voiam sa va intreb fetelor daca l-a mai folosit cineva si ce parere aveti despre el? Multumesc.

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Nu exista balsam care sa promoveze cresterea.E ca si cum ai spune ca balsamul de par promoveaza cresterea podoabei capilare.

In loc sa folosesti zeci e produse de machiaj si sa mai arunci bani pe inca unul care promite minuni, e mai logic si mai sanatos sa reduci din sesiunile de machiere si demachiere(unde inevitabil esti agresiva prin miscarile de stergere cu dischetele si genele se rup etc.). Daca mai folosesti de obicei si gene false e de asteptat sa se rareasca cele naturale.

| dullcat a răspuns:

Iar in locul tau as evita produsele astea dubioase prezentate in regim de teleshopping si vandute numai online pe siteuri specifice.