| sirena_8750 a întrebat:

Am vazut tot felul de fete care si-au facut un book (acea sedinta profesionala de fotografii). Sunt fotogenica si mi-as dori foarte mult sa am si eu un book, daca stiti pe cineva care ma poate ajuta...

4 răspunsuri:
| Miina a răspuns:

@Dreamer
Poti sa fi si regina urateniei, daca platesti bine oricine iti face un album asahappy.

| Dreamer a răspuns:

Mai fotogenica, fotogenica...dar daca nu esti si sexoasa degeaba happy

| Dreamer a răspuns:

@Miina
Adevarul este ca persoanele mai urate pot fi fotogenice fara sa platesti nimic si fara Photoshop si alte efecte, conteaza pozitia in care postezi, cadrul, contrastul, focalizarea si luminozitatea...cine este pasionat de fotografie stie ce vorbesc.
PS: Stupid, nefolositor...in fine, era doar o glumita fetelor happy

| FotografBucuresti a răspuns:

Http://seremi-studio.com/blog-de-fotografie vorbeste cu asta ca face super poze, pe facebook are 13.000 de like uri