| Roberta00 a întrebat:

Fotografi in Craiova? Imi trebuie sa fac o sedinta foto si 20 de fotografii sa fie editate frumos pentru o agentie de modeling daca se poate face si un book ar fi perfect.Trebuie sa fie pe fundal alb/negru si sa am posibilitatea sa schimb 3 tinute.
Ce pret ar avea? Unde gasesc sa fac si eu pozele?puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| euvanessa01 a răspuns:

Eu iti pot da un site unde sa il faci ca un fel de coaj sau sa editezi ffff frumos pe gratis http://www.picmonkey.com/