| AnaNuSuntPa a întrebat:

Apa oxigenata este buna si pentru decolorarea parului de pe corp/ cel facial? Merge chestia asta? A mai incercat cineva? :*

Răspuns Câştigător
| Hangover a răspuns:

Buna, am incercat eu si nu sunt de aceeasi parere cu Crista.winking Pielea mea este deschisa la culoare si recunosc ca am niste par pe spate (nu foarte mult dar totusi vizibil) si sub nici o forma nu voiam sa il epilez, dar mi-am adus aminte de apa oxigenata. Am imbibat o bucatica de vata si timp de trei zile am frecat zona aceea cu apa oxigenata. Cred ca intr-o zi am frecat-o de 10 ori. Firul de par era negru, dar acum parca e invizibil.laughing Sunt foarte multumita de rezultat big grin si daca vrei poti incerca! Daca folosesti alt decolorant cine stie, poate se face alb si nu vrei ca atunci cand te bronzezi sa se vada uratwinking. Oricum, vara e almost here! deci eu zic sa incerci cu apa oxigenata si nu te stresa daca nu se decoloreaza din prima, trebuie sa mai insisti pe acea zona pana cand ai obtinut rezultatul dorit! Sper ca ti-am fost de ajutor. Pupici :*

| AnaNuSuntPa explică (pentru Hangover):

Pai si eu ma gandeam sa incerc apa oxigenata, dar tu de care ti-ai luat? 30% sau cat la %? big grin Ca sa stiu ca sa nu imi iau prea putin..si nu ai probleme cu piele adica nu se face mai alba si ea, nu? Si firele de par se fac invizibile sau albe? O sa imi cumpar si eu o sticluta, se gaseste in farmacie la pretul de 10-15 lei, nu? big grin

| ninnnna a răspuns (pentru Hangover):

Cu cat la % ti-ai luat? Si trebuie sa te clatesti dupa? Unii spun ca da unii ca nu! Si eu tot pentru parul de pe corp am nevoie mai exact de cel de pe burta!

4 răspunsuri:
| Marina_Daniliuc_1984 a răspuns:

Pentru decolorarea parului incercati COLOR OFF, este un produs profesional rusesc ce decoloreaza parul fara sa il arda, nu contine amoniac,
https://www.facebook.com/ColorOffDeLaEstelProfessional

il puteti comanda la nr o754921669, sau mail danilamarina84@yahoo.com

| CristalHeart a răspuns:

Hm...ca sa`mi dau cu parerea...apa oxigenata e apa de ploaie, deci acum imagineaza`ti, eu am incercat, nu e nici un rezultat sincera sa fiu, ca sa zic asa il pot cataloga ca si un mit.