| anonim_4396 a întrebat:

Ar fi inestetic sa port sutien normal pe sub o rochita de vara cu spatele gol?straight face Daca da atunci ce sa fac? Nu se poate purta fara sutien pentru ca e alba si se vede putin prin ea...

3 răspunsuri:
| rosto a răspuns:

Da, este inestetic. poti sa ii faci rochitei ceva in fata, adica sa ii pui tu o bucata de material astfel incat sa devina opaca happy

| DeXxa a răspuns:

Mie una mi se pare inestetic, poate te ajuta un sutien invizibil big grin.

| Dede_8362 a răspuns:

Du-te la un magazin si cumpara niste barete transparentewinkingle atasezi sutienului si gtabig grin