| Aceeasieu a întrebat:

Salutare TPU :X. fetele care stiti de unde pot sa imi cumpar sutien din silicon? nu doar bretelele ci tot happy am o rochita la care se vede daca port sutien normal big grin. fundita :*

3 răspunsuri:
| zaapalici a răspuns:

Eu sunt din craiova gasesti in sucpi, banie sunt pana in 40 de lei dar nu stiu de unde esti asa ca iti pot da un site : http://www.thegift.ro/......icon-p-928

| Aceeasieu explică:

Bihorhappy

| lolXD a răspuns:

In primul rand spune unde locuiesti XD. asa iti pot spune multe locuri dar pot fi departe de tine. big grin