| Katoky a întrebat:

Buna!
Ce crema hidratanta folositi? Eu folosesc de la Dove, e buna?
Dau fundita, multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Natykiss25 a răspuns:

Da,e buna.Eu mai am de la Nivea, Essential(e o crema de noapte), Issima Bodysecret)e pentru corp) si Ivamat(crema pentru ten sensibil)

Sper ca ti-am fost de ajutor

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu folosesc momentan,, Olay,, am folosit si de la nivea

| Adixuuu a răspuns:

Eu am de la nivea dar si de la dove e genial pentru ca am avut, ambele hidrateaza excelent

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Eu folosesc asta,
http://www.google.ro/......tp?/imgres
Te pup!

| 8mariastar a răspuns:

Bioten este foarte bun mai bun decat Dove incerca o sa fii surprinsa de efect

| Annyya a răspuns:

E foarte buna, folosesc de mult produse de la Dove, si mereu am fost multumita de ele.

| Hikarie a răspuns:

Dove cred ca e ok. Eu folosesc una de la Clinique care chiar e extrem de buna. Ti-as recomanda sa o incerci pe aceea.

| IamNatalia a răspuns:

Dove e o marca foarte buna si recunoscuta pe plan mondial. Eu utilizez produsele lor si nu am avut surprize neplacute, din contra am fost foarte multumita mereu.