| Lauraaai a întrebat:

Acum cateva zile mi.am comandat la Avon un demachiant 3 in 1 adica e si lotiune tonica si lotiune hidratanta si e si demachiant si as vrea sa stiu cum sa il folosesc, adica seara cand ma dau cu el pe fata il intind sa intre in piele sau il las sub forma de masca si dupa aia ma spal sau cum? Va rog sa-mi spune-ti. As vrea raspuns urgent. Dau funda!

1 răspuns:
| Sara2 a răspuns:

De fiecare data cand vrei sa te demachezi, iei un tampon de vata pui putin demachiant si intinzi pe fata si te cureti, pentru ca nu e bine sa te culci cu machiajul pe fata, cam asta e tot, nu trebuie sa stau cu demachiantul pe fata, cureti si gata, nu e necesar sa te clatesti ca nu ramane pe fata