| kathgilbert a întrebat:

Are cineva ondulatorul Remington Pearl Wand Ci95? Ce parere aveti despre el? As vrea sa-l comand, insa nu vreau sa ma pripesc.

6 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Buna.
Eu am, dar acum nu-l mai folosesc,l-am folosit pana sa ma tund.
E destul de bun, ce sa zic, buclele nu ''rezista mai mult'', e la fel ca orice alt ondulator de la Remington,Phillips sau altceva.
Acum nu stiu ce pretentii ai tu, e ca orice ondulator normal, nu are ceva special.
E un ondulator normal.
Si sa stii, durata buclelor nu depinde doar de marca ondulatorului, depinde de temperatura pe care ai folosito cand ti-ai facut parul si cu ce spray/fixativ te-ai dat dupa:p
Pentru ca datorita fixativului buclele sunt cat de cat rezistente, nu?
Succes. :*

| kathgilbert explică:

Sa inteleg ca merita banii?

| DoDo38 a răspuns:

Ii bunisor big grin

| kathgilbert explică (pentru DoDo38):

Buclele rezista mai mult?

| DoDo38 a răspuns:

Nu prea.:d

| ktycatrinel a răspuns:

Intra pe http://beauttyglam.blogspot.com sa vezi un review despre el