| BubulinaaaMaah a întrebat:

As dori sa imi cumpar niste lentile albastree! Puteti sa imi dati sfaturi in legatura cu ele, si site`uri de unde le pot achizitiona?big grin

Răspuns Câştigător
| d3men7zel a răspuns:

Lentile de contact colorate care pot fi purtate zilnic sau ocazional timp de 3 luni.

Schimba culoarea ochilor si ofera un confort absolut, uite aici un site de unde poti cumpara lentile superbe http://www.lentile-contact.net/? gclid=CM6P0fnqs7gCFQpZ3godsG0AlA Succcea! funda? :P

3 răspunsuri:
| 8mariastar a răspuns:

Te-as sfatuii sa te duci la un cabinet oftalmologic si sa ceri la doctor sa iti comande el ca se pricepe si platesti la el

| Mandy693 a răspuns:

Nu as recomanda site-uri cel mai bine la un cabinet oftalmologic unde are si lentile de vanzarewinking iar sfaturi primesti de la ei o gramada de la a la z