| Seline a întrebat:

As dori sa ma vopsesc in urmatoarele saptamani, este prima oara asa ca nu stiu ce sa aleg, ma gandeam la vopseaua de la L'Oreal Casting Creme Gloss fara amoniac, ce parere aveti despre acest produs? imi doresc o nuanta apropiata de cea naturala(saten).

Răspuns Câştigător
| Brigitta a răspuns:

Am folosit Casting Creme Gloss si sunt f multumita de el, iti face parul stralucitor si nu ti-l degradeaza.
Daca il vrei mai deschis atunci opteaza maxim cu 2 nuante mai deschis (poate 634 marron miel).
Daca il vrei mai inchis sau apropiat de culoarea ta atunci vezi nuantele si alegeti care iti place: 550 acajou, 535 chocolat, 530 praline, 500 chatain clair, 454 brownie, 432 marron supreme.
Mie imi place f mult acajou si chocolat happy

3 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Nu neaparat vopsea daca vrei cu orice chip sa ti schimbi lookul ok ia ti nuantator adica un fel se sampon colorant se da pe par si la 5 6 spalari se curata incearca nu e scump ceva la 5 ron

| miriam a răspuns:

Cred ca este o alegere buna, mai ales pentru faptul ca nu contine amoniac.Ai grija sa-ti faci inainte de a te vopsi, testul ca nu cumva sa fii alergica!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
De ce te grăbeşti cu vopsitul, este mai frumos şi mai sănătos părul natural.
Poţi folosi vopsea din plante Henna.
Pa, pa.