| ywya a întrebat:

La inceputul lunii m-a lovit ideea de o schimbare asa ca mi-am facut suvite blonde. Culoarea mea naturala este saten mediu.toate bune si frumoase numai ca doamna care mi-a facut suvitele mi le-a facut mult prea dese si sunt albe(zici ca am imbatranit). daca ma fac cu vopsea fara amoniac o iesi culoarea uniforma? ma gandeam la L'oreal casting creme gloss 515 Chocolate truffle.ce parere aveti? astept si alte sugestii. Mentionez ca nu m-am vopsit niciodata si suvitele au fost facute doar cu pudra

3 răspunsuri:
| BlaaBlaa a răspuns:

Da ar iesi pentru ca este o culoare inchisa si acopera suvitele nereusite.

| D5e1n3i5s9a a răspuns:

Nu are cum sa iasa culoarea uniforma daca ai suvite foarte deschise. In orice caz, suvitele vor iesi mai deschise decat restul parului.

| Ioana24D a răspuns:

Iti ofer o alternativ, de la Indola.
Arunca o privire aici : http://www.visage.ro/......nchis.html