| mariabianca a întrebat:

As dori si eu cateva ideei de cuafuri. am parul mediu si foarte putin ondulat cu breton intr-o parte. multumesc!

2 răspunsuri:
| alexalexa2000 a răspuns:

Tunde-te cu breton drept.O să îți stea minunat, dar un pic arcuit.Așa sunt eu tunsă!love struck

| PinkBubblegum a răspuns:

Hm....ai putea sa iti faci suvite un pic mai deschise decat culoarea ta actualahappyCred ca ar arat dragutbig grin Sau ai putea sa iti prinzi 2 suvite din fata la spate cu o clama draguta happy Sper ca te-am ajutathappy
Funda?:*