| anemona112 a întrebat:

As vrea sa cumpar Philips HQ6900/16 - aparat de ras. Cadou pentru tatal meu. Insa nu stiu daca acest aparat poate scurta barba( el poarta barba foarte scurta) sau o rade de tot ca aparatele clasice, acelea care se folosesc cu spuma? Stie cineva?

Răspuns Câştigător
| Ralluca99 a răspuns:

Da, desigur! Dar este nevoie ca tatal tau sa aiba o indemanare foarte buna! Iti dau un pont pentru el ..Sa o ia incetul cu incetul, cu rabdare! Mai depinde si de cat o are el acum! Sper ca te-am ajutat!:* Fundaa?