| anonim_4396 a întrebat:

Ce aparat de ras imi recomandati? Nu m-am barbierit niciodata si nu stiu cu ce ar fi cel mai bine sa incep. As vrea un aparat pe care sa il folosesc fara spuma de ras, cu care sa nu imi ia prea mult timp. Nu imi place sa am barba, asa ca s-ar putea sa fie nevoie sa ma rad zilnic. So? happy

Răspuns Câştigător
| alonet a răspuns:

Iti recomand wilkinson cu 3 lame si in capatul celalat aparat de tuns barba, poti folosi aparatu de tuns barba daca ai doar puff si nu barba in rest mie nu imi plac cele cu 5 lame

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gillette.