| Arina_9127 a întrebat:

As vrea sa cumpar si eu un deodorant de la amway pentru ca am aflat ca sunt foarte bune. Totusi, mi-ar placea sa cumpar de pe internet si nu de la reprezentanti. Toate site-urile pe care le-am gasit ma pun in contact cu reprezentanti. Stiti cumva un site de pe care sa cumpar produse amway online?

12 răspunsuri:
| gabriela_7244 a răspuns:

Daca nu vrei sa cumperi de la reprezentanti, te poti inscrie chiar tu la amway cu specificarea pentru. consum personal si vei avea avantajul da a le cumpara mai ieftine, poti vedea toata gama de produse, si poti afla in timp util ce alte produse noi au aparut

| ellutza a răspuns:

Sunt si pe piata deodorante foarte bune si cu mult mai ieftine, decat la sarlatanii astia cu afacerea lor piramidala pusa pe prosteala

| HopeYup a răspuns (pentru ellutza):

I-a mai tacati fleanca! Tu stii macar ce bune sunt acele produse?

| mrawrrr a răspuns:

Produsele Amway, din cate stiu eu, nu se pot achizitiona de pe internet, fara a fi reprezentant. Deci, cred ca singura solutie este sa apelezi la unul dintre ei.
Ps.- chiar sunt bune acele deodorante.

| aumih16 a răspuns:

Gasesti! dar ce te face sa crezi! ca le vei gasi mai ieftin!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, Arina! Numele meu e Mihaela si daca vrei sa comanzi online poti comanda pe https://www.amway.ro/guest_login?process=guest_login, trebuie sa-ti treci numele si la identificator: master. Apoi vei putea comanda ce vrei. Desigur, va trebui sa completezi un mic formular la sfarsit cu cateva date de contact pentru a putea primi comanda la adresa dorita si pentru a putea fi gasita acasa la ora livrarii. Livrarea se va face in maxim 24h de la confirmarea comenzii. Confirmarea se va face telefonic pentru a se putea stabili de comun acord ora de livrare. In speranta ca serviciile noastre iti vor satisface toate doleantele, te asteptam sa ne vizitezi magazinul online. Sarbatori fericite!

| Arina_9127 explică:

As vrea chiar site-ul de pe care pot cumpara. Site-urile pe care am intrat eu ma puneau in legatura cu reprezentanti. Iar alte deodorante am folosit dar nimic nu m-a ajutat asa ca sper sa mearga cel de la amway.

| sandug a răspuns (pentru Arina_9127):

Pentru mai multe detalii contactati-ma la nr:0756801615 sau pe gbrl_snd@yahoo.com

| sandug a răspuns:

Imi trebuie email dumneavoastra, casa pot sa vatrimit cerere de inscriere pentru a putea face cumparaturiile de pe interne la preturi de producator.
Pentru mai multe detale contactati-ma la nr: 0756801615 sau pe gbrl_snd@yaoo.com

| Sebastian_Filip_1993 a răspuns:

Da poti cumpara on line suna ma Elena 0743773138