| LovelySmile98 a întrebat:

As vrea sa folosesc gene false ( banda, nu foarte sofisticate gen cele pentru evenimente, doar putin mai lungi) in fiecare zi. Ar fi ok sau este adevarat ca vor incepe sa cada genele naturale?

2 răspunsuri:
| GiuliaMariaa05 a răspuns:

Depinde ce lipici folosesti, insa pot deteriora in timp genele tale. Daca tot vrei sa le porti in fiecare zi, de ce nu iti pui extensii de gene la salon? Daca faci un calcul, cu banii cu care cumperi un lipici bun si genele, iti poti pune la salon si e mult mai ok happy

| dariam13 a răspuns:

Nu îți cade nici măcar o geană daca lipiciul este bun și dacă știi să le aplici corect. Port gene false 6 zile pe saptamana, și genele mele sunt la fel ca intotdeauma, ba chiar mai dese deoarece nu le mai îmbib cu rimel în câte 7 straturi.