| wiiip a întrebat:

As vrea sa folosesc un nuantator, de preferat roscat, dar am parul castaniu-inchis, merge? Sar vedea vreo diferenta? Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| Oanny a răspuns:

Si mama e tot castaniu-inchis si avea un timp cand isi facea suvite roscate cu nuantator.Culoarea respectiva o sa iasa foarte inchisa.Eu as zice sa iti decolorezi cateva suvite.Dar poti incerca sa vezi daca iti iese.Fiecare cu organismul sau.

| Poxinette47 a răspuns:

Pai,e posibil. Si parul meu natural este saten inchis. Foloseste nuantatorul acela de la LonColor, e foarte bun. Si daca ai noroc o sa iti iasa culoarea perfecta. Mie prima oara mi-a iesit un roscat -visina, iar a doua oara a iesit roscat aprins. Stiu ce zic :3. Bafta ^^.

| violti a răspuns:

Poti sa folosesti nuantator bess, este de foarte buna calitate dar pe parul castaniu inchis nu se va vedea deloc
eu folosec de ani buni,, dar prima data mi-am decolorat parul ...am suvite, acolo se vede rosu (roscat), si parul meu era castaniu deschis