| badboyyy a întrebat:

Promit fundita pentru. raspuns. Va rog ajutati-ma! Parul meu natural este brunet inchis si as dori sa imi iau un nuantator. Data trecuta mi-am luat un castaniu deschis si nu s-a observat nici-o diferenta laughing. Imi puteti spune o nuanta care sa se vada macar un pic pe parul meu? Ce ziceti de nuantator roscat? As iesi roscata I don't want to see sau doar ar da o tenta de roscat?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Depinde de tenul pieli daca te prinde ai grija cu radacina parului, daca asa te-a lasat natura tu trebuie sa o strici ramai asa cum esti, culoarea parului este egala cu tenul deci nu vad sa te prinda o culoare deschisa sincer

| Pufulete456 a răspuns:

Mai bine te-ai decolora happy

| IRaluca a răspuns:

Deci daca vrei castaniu deschis trebuie sa-ti iei nuantator blond pentru ca el nu va deschide decat pana la castaniu deschis. Ca sa-ti iasa parul roscat trebuie sa aplici decolorant peste nuantator negru si nu numai ca o sa ai tente de rosu o sa ai si parul rosiaticwinking