| anonim_4396 a întrebat:

Dacă folosesc 2 luni lămâia pentru a decolora părul se va observa diferenţa? Am părul de un castaniu mai inchis si nişte şuviţe verzi care deja devin blonde. Vreau după să mă vopsesc cu un roşcat sau vişiniu.Credeţi că va funcţiona?

3 răspunsuri:
| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

N-am mai auzit asta pana acum! de unde le scoateti frateee?

| Adina77 a răspuns:

Nu.Cred ca o sa-ti degradeze parul.
Incearca sa te speli cu ceai de musetel doua luni.
Nu mai baga prostii in par ca o sa ti-l distrugi.
Pana si apa oxigenata ti-l arde si ti-l face teapan.

| Hopeless19 a răspuns:

Te sfatuiesc sa te dai cu apa oxigenata, ca atunci cand eram mici si asa ne decoloram parul. Ti-l va decolora treptat si ce este cel mai important, nu va dauna sub nici o forma parului tau.