| eudemonica a întrebat:

As vrea sa imi fac in tatuaj micut in zona pubiana. Dati-mi si mie cateva ideibig grin

5 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Eu am un peste koy dupa gat

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Căutând câteva modele, am găsit unul foarte amuzant :
http://www.google.ro/......tp?/imgres

Baftă!

| auroraa a răspuns:

Fa un omulet cu masina de tuns iarba big grin poti face o steluta mica e draguuutz, sau o inimioara cu numele la bf a tau

| NickiMinaj a răspuns:

Totusi, de ce ai vrea asa ceva? o sa crapi de durere laughing iti trebuie' anestezie!

| xMellySsAx a răspuns:

Numa fluture sau albinuta sa nu fie ( se zice ca umbla din floare`n floare ). poate fi ceva ce te reprezinta... mie`mi plac BRiosele laughing)