| NoName4573 a întrebat:

As vrea sa imi fac un tatuaj care sa nu necesite acee dar sa se duca la apa dupa cateva spalari. As vrea sa stiu cum se fac tatuajele alea pe hartie ca la guma: le dezlipesti, le aplici pe piele si pui apa pe ele.

2 răspunsuri:
| JustMusic a răspuns:

Exista in comert tatuje ca cele de la guma doar ca mai rezistente, stiu ca se vand la set si sunt diferite modele, dar sunt paralela cu pretul si cu locatia de unde poti gasi asa ceva. Poti sa intrebi la salonul de tatuaje, sua la maggazinele de cosmetica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au instructiuniile pe ele.
Pacat ca nu mai sunt alea faine de la cipsuri. sad