| FashionPink a întrebat:

As vrea sa stiu cum imi pot colora parul TEMPORAR sa se duca dupa cateva spalari ( albastru, roz) si as vrea sa-mi spuneti si cum sa procedez si de unde sa cumpar VOI DA FUNDA!

6 răspunsuri:
| JustMusic a răspuns:

Sammpoane colorante se duc dupa vreo 6-7 spalari, si exista si spary-uri de toate culorile care se duc dupa 1-2 spalari.Le gasesti la magazine de cosmetice, coafoare, sprayurile e foarte posibil sa le gasesti si in magazine normale sau in supermarketuri.

| LolaLollita a răspuns:

Poti folosti nuantator, insa depinde si de nuanta naturala a parului tau. Pe parul negru nu va avea niciun efect.
Poti incerca sprayurile colorate pentru distractiehappy

| FashionPink explică (pentru LolaLollita):

Eu am parul blond inchis. De sprayuri mi s-a acrit ca chiar daca dau o tona, nu tine nici macar 2 ore. A vrea ceva care sa tina macar 2 saptamani.

| AndutzzaAnduu a răspuns:

Creioane de apa.
Le gasesti in magazine de rechizite si nu sunt foarte scumpe... vreo 10-20 lei.

| FashionQueen a răspuns:

Pai sprayuri, violet de gentiana, albastru de metil sau nuantatoarebatting eyelashes

| BeerKoalla1997 a răspuns:

Vopsele temporare, se iau de la magazine de specialitate adica di alea cu cosmetice si nu sunt asa scumpe poti folosi si spreiuri=] astea se gasesc peste tot=]