| alabala a întrebat:

As vrea sa imi schimb stilul vestimentar.sa ma imbrac mai cu stil.si nu stiu de unde sa inceplaughing ceva sugestii?

3 răspunsuri:
| dulcik a răspuns:

Pai depinde ce iti doresti.Incearca sa combini elegant cu sport sau cassual.Camasi cambrate cu o pereche de blugi si accesorii care te scot din anonimat o pereche de balerini.depinde ce stil vrei sa adopti

| Arthur a răspuns:

Începe cu studiul cataloagelor de modă pentru anul în curs.

| Bubiko a răspuns:

Mai intai trebuie sa-mi spui stilul care il ai acum si dupa aceea pot sa-ti dau cateva sugestii. Daca vrei ia id-ul meu: maly_mary88.