| Miranda08 a întrebat:

TPU! As vrea foarte mult sa imi schimb stilul, adica sa incep sa arat ca un rocker adevarat. Doar ca nu stiu exact cum... Ma puteti ajuta? Funda :*:* puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| smartlollipop a răspuns:

Poti incepe cu imbracamintea neagra, mulata. cu geci de piele si machiajul negru cu rimel foarte negru. Fa-ti o tunsoare smechera cu breton si suvite albastre si cate altele, ai de unde alege happy.

| Miranda08 explică (pentru smartlollipop):

Hmm, cam greu cu hainele mulate...eu sunt cam plinuta dupa parerea multora...

| smartlollipop a răspuns (pentru Miranda08):

Pai atunci incearca haine de piele, inchise la culoare si cu motive rock.