| dulc3'maria a întrebat:

As vrea sa ma bronzez dar nu la solar si nici la soare...as vrea sa ma dau cu autobronzant dar nu prea stiu cum si nici nu vreau sa ma fac neagra...as vrea sa stiu daca exista in bucuresti un salon pentru asa cevalove strucklove strucklove struck?

Răspuns Câştigător
| foxeye a răspuns:

Scuze poate am inteles eu gresit dar exista saloane in care te duci si te da aia cu autobronzant? eu nu am auzit de aşa ceva, dar in caz contrat scuzele mele. oricum eu iti recomand autobronzantul de la Clarins(este foarte bun, nu pateaza si are un pret aceptabil). de asemenea mai sunt si cremele de corp cu putin autobronzant de la Dove si Avon, sunt f. bune, mentin o culoare frumoasa de bronz si discreta totodata. e ceva finut dar cu stil. eu iti recomand aceste produse. acum ramane la alegerea ta happy

5 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Exista, e o solutie din zahar care e foarte buna, cauta pe google.pentru mai multe informatii despre cosmetice si frumusete, intra pe blogul meu, gasesti adresa la profilul meu de pe TPU. xoxo

| ikram a răspuns:

Lotiune atutobronzata Hegron www.atshoppping.ro

| www a răspuns:

Salon de dat cu autobronzant? Nu exista, e ca si cum ai vrea sa existe un salon de dat cu crema.

| ynna_7762 a răspuns:

Da, exista salon de dat cu autobronzant.se numeste bronzare organica... e cam scumpa (60 lei) si tine cam 7-9 zile de la aplicare.rezultatul se vede imediat happy. cat despre autobronzante.de la avon sa NU FOLOSESTI sub nici o forma... le-am incercat pe toate si toate lasa pete, e bun de la nivea, dove si l'oreal.bafta happy