| Val3ntina a întrebat:

As vrea sa-mi decolorez parul in mod natural. Dar eu am vopsea pe par, as vrea sa scap de vopseaua care o am inca pe par. Stie cineva ce pot face?

Răspuns Câştigător
| princess a răspuns:

Cum adica sa ti-l decolorezi in mod natural? te referi la metode de casa? sau cu ajutorul oxidantului? in cazul in care vrei sa ti-l decolorezi cu metode casere eu nu cunosc vreuna iar pentru asta oricum trebuie sa astepti sa ti se duca vopseaua de tot ca altfel nu ai cum,iar daca vrei sa folosesti oxidant nu.i problema chiar daca ai vopsea in par inca, poti sa ti-l decolorezi, in cazul in care ai parul inchis la culoare o sa fie nevoie sa ti-l decolorezi de 2 sau mai multe ori pentru a obtine culoarea pe care o vrei,toate astea au riscul lor desigur,nu uita ca oxidantul este foarte daunator parului, iti recomand sa faci asta la un salon sau daca nu o faci pe riscul tau big grin, oricum hidrateaza-ti mult parul!

2 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Stiu sigur ca exista un sampon pentru asa ceva.
Poti cauta pe: http://ro.strawberrynet.com/......ct-search/

Sau ai putea intreba la o farmacie sau la un coafor.

| davidstefan a răspuns:

Pai deobieci apa oxigenata iti ia vopseaua de par si iti dschide parul la culoare funda?