| Patty_8050 a întrebat:

As vrea sa stiu ce remedii folositi pentru cicatricile de la acnee, si dupa cat timp isi fac acestea efectul? De exemplu, masti cu argila sau zeama de lamaie, cat de des trebuie folosite pentru a se vedea un oarecare efect? happy [funda]

4 răspunsuri:
| AliceAne a răspuns:

Eu ma spal 1 data pe saptamana cu apa oxigenata pentru fata, si in fiecare zi ma spal cu protex pe fata pentru ca am tenul gras sensibil si se ingrasa de la tot felul de creme :*, incearca si tu apa oxigenata pentru fata si protex sau sapunel cu pehas neutru (gen pentru bebei ) :* funda?

| Patty_8050 explică:

@BAPHOMET Am terminat de facut laser pentru acnee, si urmeaza sa fac laser pentru cicatrici. Asistenta mi-a recomandat cele doua remedii pe care le-am mentionat mai sus, si cautam si altele big grin

| BAPHOMET a răspuns:

Du te la dermatolog eu stiu ca cu dermoabraziune sau cu laser dar du te la doctor Si in NICIUN caz cu zeama de lamaie ca te iriti pe fata happy FUNDA?