| nican12 a întrebat:

Buna,TPU! Am probleme cu acneele,petele rosii si cicatriciile. Am fost la dermatolog dar nu a fost de folos. Asa ca acum folosesc remedii naturale. Adica imi dau cu argila pe fata, si uneori cu zeama de lamaie. Au cat de cat efect. Dar cosuriile tot apar. Am auzit de Thursday plantation. Este si pentru petele rosii si pentru cicatrici? Voi cum o folositi? O pot gasi in farmacii?

Răspuns Câştigător
| FlyingMonkey a răspuns:

Eu am de la Clinique împotriva acneei un săpun si o crema mică. Funcționează foarte bine si in trei-patru zile scapi de toate coșurile de pe fata.

1 răspuns:
| kiri11 a răspuns:

Poti incerca acest produs : schimbdeocazii.com/frumusete/lupta-acnee-in-luna-sau-retur-bani