| Lasatunumele a întrebat:

Vreau sa imi iau o pereche de cizme ugg, nu ma refer la UGGs Australia (nu vreau de la firma UGG pentru ca mi se pare o tampenie sa dai 400-800 RON pe o pereche de cizme simple, dar care ce-i drept se poarta foarte mult anul asta) dar stiu ca si alte firme(ex: New Yorker, Leonardo) fabrica cizme ugg. As vrea sa stiu cam la ce pret ar ajunge, daca ma puteti ajutahappy

Răspuns Câştigător
| IoanaBogdana a răspuns:

Eu mi-am cumparat uggs de la office shoes(firma skechers) si am dat 300 de lei. dar cred ca sunt si mai ieftine pe la new yorker de unde si-a cumparat colega mea.

4 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

De ce nu cauti pe net sunt peste tot pe hi5 vazusem zilele trecute le vindea cu 1 mil

| Mariidc a răspuns:

Am vazut in Braila astfel de cizme, care costau 55 lei.sunt foarte dragute si seama foarte mult cu cele UGG, in Eurostil

| emi_8585 a răspuns:

Haha esti sigura ca sunt originale?

| HaHa_8983 a răspuns:

Eu am Ugguri. Originale. Si am dat un milion jumate pe ele.straight face.