| NiiaaaaRr a întrebat:

As vrea sa va cer si eu sfatul.
Luni,as vrea sa ma imbrac cu o bluza alba,simpla, un hanorac alb,simplu si pantaloni as lua niste blugi evazati,albastri deschis.
M-am tuns si nu stiu cum sa imi fac parul,am si breton din-acela mai lung,in parti, dar parul nu il am chiar scurt, e mai jos cu vreo 8cm de umeri, insa e taiat in gheruta.
Vreau si eu sfaturi, va rog frumos

Răspuns Câştigător
| Ilovedinero a răspuns:

Buna.Poti sa iti ondulezi bretonul si sa iti lasi frumos parul pe spate. Poti sa il peinti intr-o coada si sa iti lasi bretonul pe parti, codite spic si sa iti lasi bretonul.

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Spam?

| NiiaaaaRr explică (pentru Violleta2022):

Cum adica "spam"?

| Violleta2022 a răspuns (pentru NiiaaaaRr):

Vii sa intrebi cum anume spam dupa ce ai re-editata mesajul?
Stii tu bine, cu zeci de semne de intrebare, fara sens!

| NiiaaaaRr explică (pentru Violleta2022):

Draga mea, uita-te in comentarii si o sa iti dai seama

| Violleta2022 a răspuns (pentru NiiaaaaRr):

Sigur, am vazut, initial topicul era plina de semne de intrebare, dupa ce ai re-editat, au disparut semnele.

| dullcat a răspuns:

Buna.Poti sa-l prinzi in coc, am vazut ca se poarta iar.Si nu e nevoie sa pui asa multe semne de intrebare.laughing

| Hyperion7 a răspuns (pentru dullcat):

Sunt emoticoaneI don't want to see

| dullcat a răspuns (pentru Hyperion7):

Aa, mie imi apar ca o multime de semne de intrebare.laughing)

| Hyperion7 a răspuns (pentru dullcat):

La fel și mie, dar îți zic sigur că sunt Emoji, uite
?

| NiiaaaaRr explică (pentru dullcat):

Multumesc,nu am pus semnele de intrebare eu, am scris cu font si cu emoji, si de acea happy

| dullcat a răspuns (pentru NiiaaaaRr):

E ok, doar ca siteul nu cred ca suporta emoji-uri din astea actuale., specifice pentru Instagram etc. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa parul pe spate si eventual onduleaza-l putin!