| dedfgv a întrebat:

As vrea si eu cateva masti naturale preparate in casa pentru parul deteriorat

as vrea sal faca mai matasos si mai sanatos

FUNDA+VOT!

5 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Uite aici : http://www.codrosu.ro/......eteriorat/
Sunt foarte bune;))

| Denise_3997 a răspuns:

Uleiul de masline este foarte bun pentru par. Poti sa faci un mix de galbenus de ou si ulei de masline. O sa vezi ca functioneaza

| liladyna a răspuns:

1.ar trebui sa iti tai varfurile daca acestea sunt deteriorate sau despicate2. dupa ce te speli pe cap,poti prepara o masca de par dintr-un galbenus de ou amestecat cu miere, dar masca trebuie aplicata pe parul ud, apoi t-e clatesti ca de obicei! 3. evita sa t-e mai usuci cu feonul, acesta arde parul. sper sa iti fie de folos sfaturile mele!

| roky26 a răspuns:

Buna! Eu am folosit o masca in care am pus ou si ulei de masline, apoi imi dadeam pe par.Este foarte buna si iti face parul fin si un fir rezistent.Incvearca-l apoi da funda! Succes! Pupici!

| KimSooMin a răspuns:

Stiu sigur unde gasesti si da si rezultate... pe youtube pe canalul utilizatorului bubzbeauty gasesti mai multe si au si efectwinking bafta